پاسخ به انتقاد یک همشهری

انتقاد
با سلام وتشکر از سایت جالبتون.البته مطالب خوب خیلی داره سایت ولی میشه تعداد مطالبی که درباره پدرتون زدید رو بشمارید و حتی اگر به اون خدا بیامرز هم ربطی نداشته باشه یه حرفی از پدرتون زدید توی اکثر مطالب. با این شرایط اسم سایت رو از کرود به نام پدرتون تغییر بدین و یه user &pas بدین کاملان برا خانواده خودتون کنید سایت رو. راسستیتش انقدر اسم خدا بیامرز رو بردی که دیگه داره... ببخشید همشو صادقانه گفتم.(کرودی)

پاسخ: با تشکر از این همشهری محترم که نظرشان را صادقانه بیان فرمودند لازم است چند نکته را حضور ایشان و سایر همشهریان عزیز عرض نمایم :


1)    اولا ما بارها در وبلاگ کرود و نیز سایت اعلام نموده ایم که این سایت متعلق به تمام همشهریان عزیز است و اگر کسی برایمان عکس ، مطلب و یا نظری بفرستد در صورتی که توهین آمیز و یا تحریک آمیز نباشد با نام خود ایشان در سایت درج خواهد شد و تا کنون نیز بر این نکته ثابت قدم مانده ایم.
2)    سایت روزانه بطور متوسط بین 100 الی 600 نفر بازدید کننده دارد که متاسفانه تعدادی پایین تر از یک درصد نظر میگذارند و جالبتر اینکه با وجود بیش از 70000 نفر بازدید کننده (20000 نفر قبل از آپدیت و 50000 نفر پس از آپدیت) از سایت از بدو شکل گیری  تنها 5 نفر برایمان مطلب یا عکس ارسال نموده اند . بنابر این دوست عزیزمان چگونه انتظار دارند که بجز مطالب  کتب مرحوم پدرم مطالب دیگری در سایت قرار گیرد؟
3)    با توجه به اینکه سایت خود را متعهد میداند که نام پدید آورنده اثر را در انتهای مطلب قید نماید و اکثر مطا لب نیز از کتب مرحوم پدر اخذ شده است نام ایشان در سایت بطور مکرر آورده شده است و فکر نمیکنم در مخیله این دوست عزیز بگذرد که نباید نام ایشان در انتهای نوشته هایشان درج گردد.
4)    در مواردی به فراخور حال و هوای ایام مطالبی  بصورت فشرده  و زیاد در سایت قرار میگیرد که پس از گذشت زمان یاد شده از صفحه حذف خواهد شد مانند چهل مورد شعر پدر که در محرم امسال روی سایت قرار گرفت و بعد برداشته شد.
5)    باز هم برای احترام به فرمایش این دوست عزیز از ایشان تقاضا داریم مطالبی متفاوت با آنچه که ما در سایت قرار داده ایم ارسال بفرمایند تا منبعد از آن مطالب استفاده نماییم و سایت را از یکنواختی ذکر شده نجات دهیم. زیرا تا کنون منابعی جز آنچه ارائه شده است در اختیارمان قرار ندارد و بقول معروف ( چه کنم حرف دگر یاد نداد استادم).

علی برنگی
30/11/1389


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید