دانشگاه آزاد واحد طالقان بدون آزمون دانشجو می پذیرد (13/7/90)

طالقان - خبرگزاری مهر: دانشگاه آزاد اسلامی واحد طالقان در نیمسال اول 91 -90 بدون کنکور دانشجو می پذیرد. به گزارش خبرگزاری مهر، با آغاز سال تحصیلی جدید، دانشگاه آزاد اسلامی مرکز طالقان با حضور دکتر ترابی رئیس منطقه 12، دکتر حسینی دبیر منطقه 12، دکتر حاجی خانی رئیس واحد کرج و جمعی از مسئولین سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و شهرستان طالقان افتتاح شد.
این مرکز آموزش عالی که از سه سال پیش و تحت نظر واحد کرج احداث شد، مراحل اولیه ساخت و ساز و جذب امکانات لازم را با حمایتهای منطقه 12 دانشگاه آزاد اسلامی و به همت حاجی خانی رئیس واحد کرج و با پیگیریهای جعفر رضاخانی مدیر حراست واحد کرج پشت سر نهاد و طی مراسمی به عنوان مرکز طالقان با ریاست علیرضا محمدی نژاد گنجی شروع به کار کرده است.

در حال حاضر این مرکز یکی از واحدهای دانشگاه آزاداسلامی است که به صوت بدون آزمون در نیمسال اول 91-90 در رشته های حسابداری، علمی - کاربردی نرم افزار کامپیوتر، کاردانی فنی عمران(کارهای عمومی ساختمان)، کاردانی فنی برق(الکترونیک، قدرت، مخابرات)، مدیریت بازرگانی، علمی کاربردی حسابداری، کامپیوتر(نرم افزار)، ساختمان، الکترونیک، الکتروتکنیک و نقشه کشی معماری از علاقمندان دختر و پسر ثبت نام می کند.


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید