اولویت های دامپزشکی طالقان محقق می شود 25/10/90

کرج - خبرگزاری مهر: مدیرکل دامپزشکی استان البرز گفت: اولویتهای دامپزشکی در شهرستان طالقان محقق می شود و زمینه های این امر را با تعامل با بخشهای مربوطه فراهم می کنیم. به گزارش خبرگزاری مهر، علی اصغر برایی نژاد با اعلام مطلب فوق افزود: از شبکه دامپزشکی شهرستان طالقان بازدید شده که این امر در راستای آشنایی با مسائل مرتبط با دامپزشکی در این شهرستان دنبال شده است.
مدیرکل دامپزشکی استان البرز ادامه داد: همچنین به دنبال بازدید از شبکه دامپزشکی شهرستان طالقاان، با فرماندار طالقان نیز دیدار و موارد مربوطه در جلسه ای مطرح شده است.

این مسئول گفت: در دیدار با مهری فرماندار شهرستان طالقان از این مسئول به دلیل پیگیری در زمینه کمک به حل مشکلات شبکه دامپزشکی شهرستان طالقان تشکر و قدردانی شده است.

برایی نژاد افزود: در دیدار یادشده، در خصوص موارد مربوطه از جمله راه اندازی کشتارگاه صنعتی دام، احداث داروخانه دامپزشکی و، راه اندازی اتوماسیون تحت وب مذاکره شده است.

مدیرکل دامپزشکی استان البرز ادامه داد: پیش بینی احداث واحد دامپزشکی بخش بالای طالقان از دیگر مواردی بود که در دیدار با فرماندار طالقان مورد مذاکره قرار گرفته است.

وی گفت: همچنین طی دیدار یادشده پس از انجام بررسی ها و مذاکرات مورد نیاز، مقرر شده که این موضوعات در الویت قرار گیرند و زمینه های تحقق آنها به بهترین نحو فراهم شود.


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید