در صورت تصویب؛ طولانی‌ترین تله‌کابین کشور در طالقان احداث می‌شود

دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۲۸

فرماندار طالقان از بررسی طرح احداث تله‌کابین در این شهرستان به عنوان طرح ویژه گردشگری خبر داد و گفت: در صورت تصویب این طرح، طولانی‌ترین تله کابین کشور در طالقان راه‌اندازی خواهد شد.

ساسان دلاویز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، از اتمام پروژه گازرسانی به تمام بخش‌های طالقان تا پایان تابستان سال آینده خبر داد.

وی با اعلام این خبر افزود: پروژه گازرسانی طالقان از آبان ماه سال گذشته آغاز شده و تا پایان تابستان سال آینده به اتمام می‌رسد، به این ترتیب تمام طالقانی‌ها تا پایان سال آینده از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد.
وی اظهار کرد: علاوه بر این، پروژه احداث راه هشتگرد به طالقان نیز هم‌اکنون از پیشرفت 80 درصدی برخوردار است و به زودی به اتمام می‌رسد.

فرماندار طالقان با اشاره به به واگذاری زمین برای احداث مجتمع رفاهی- تفریحی در این شهرستان خاطرنشان کرد: طرح واگذاری زمینی پنج هکتاری برای ساخت مجتمع تفریحی و رفاهی در این شهرستان به نفع بنیاد تعاون و حرفه‌آموزی زندانیان در دست بررسی است.

وی یادآور شد: بنا شده با تصویب این طرح این مجتمع در منطقه فشندک طالقان احداث شود.

دلاویز در پایان گفت: شهرستان طالقان دارای ظرفیت‌های بسیار در زمینه‌های مختلف اقتصادی، گردشگری و فرهنگی است که باید شناسایی و به مردم نیز بهتر شناسانده شود.


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید