انتقاد رئیس اداره ورزش طالقان از کمبود امکانات‌ (8/10/90))

وحید دبیری، رئیس اداره ورزش طالقان،  امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در طالقان اظهار داشت: پیش از تشکیل شهرستان طالقان این منطقه به عنوان بخشی از شهرستان ساوجبلاغ محسوب می‌شد و همین مسئله موجب مغفول ماندن مشکلات این منطقه در ابعاد مختلف به ویژه در حوزه ورزش شده است. وی تصریح کرد: سرانه ورزشی طالقان در حال حاضر نزدیک به 23/0 متر است که با توجه به جمعیت 27هزار نفری شهرستان و پراکندگی جمعیت بسیار ناچیز بوده و ضرورت توجه مسئولان را دو چندان می‌کند. اختصاص اعتبارات جدید برای تکمیل پروژه‌های ورزشی

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان طالقان در ادامه از اختصاص اعتبار مورد نیاز برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام شهرستان خبر داد و گفت: در بازدید مدیر کل ورزش استان البرز مقرر شد تا اعتبار لازم برای تکمیل استخر و سونای شهر، سالن ورزش جوستان و احداث نخستین زمین چمن طالقان اختصاص یابد.

دبیری افزود: ضمن آنکه با بررسی لازم مقدمات احداث چند فضای ورزشی روستایی نیز فراهم شده است که امیدوارم در نخستین فرصت ممکن شاهد آغاز عملیات اجرائی آنها باشیم.
وی در پایان گفت: طالقان به عنوان یکی از چهار شهرستان اصلی استان البرز باید بیش از پیش مورد توجه مسئولان امر قرار گیرد و این مساله خواسته همه ورزشکاران و خانواده‌هایی است که علاقه‌مند به ورزش هستند.


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید