کتاب های الکترونیکی موجود در کتابخانه

1 - فهرست مشاهیر طالقان

  لیست تهیه شده توسط مدیریت سایت طالقان. این لیست با دریافت اطلاعات جدید به روز می شود.
  2 - لیست روستاهای دهستانهای طالقان

  لیست تهیه شده توسط مدیریت سایت طالقان. این لیست روستاهارا به تفکیک دهستان و برابر با آخرین مصوبات دولت مشخص نموده و با دریافت اطلاعات جدید به روز می شود.

3- دفتر اول آقای حسین برنگی

4- دفتر دوم آقای حسین برنگی

  این دفاتر شامل اشعارآقای حسین برنگی به خط زیبای شکسته خود ایشان است که حاوی شعر های ایشان به زبان تاتی نیز می باشد.5- کتاب موجودات هوشمند غیر انسانی

  تالیف آقای علی برنگی طالقانی مجموعه ای از آیات، احادیث وتحقیقات ایشان در باره روح، فرشتگان و اجنه می باشد که مطالعه آن می تواند ضمن گسترش دانش مذهبی افراد زمینه ای برای تفکر در این زمینه بگشاید.


6- کتاب حرکت در زمان

  تالیف آقای علی برنگی که به کنکاش در امکان جلو و عقب رفتن در زمان در آیات و روایات  می پردازد تا ذهن ها ی کنجکاو را در این زمینه یاری دهد.

7- کتاب امیر حمزه صاحبقران نامدار

  این کتاب به خط خوانای مرحوم  مرتضی احمدیان در اسفند سال 1333 بازنویسی شده است.حجم کتاب 29 مگا بایت و با فرمت PDF است.

  ضمنا یک نسخه با کیفیت بالا با حجم 81 مگابایت نیز از این کتاب وجود دارد

  افسانه امیر حمزه صاحبقران نامدار داستان  جوانمردی‌های حضرت حمزه  فرزند عبدالمطلب  عموی پیامبر اسلام است که در زمان سلطنت انوشیروان و قباد پدرش اتفاق می افتد. این داستان با مایه‌هایی از عیاری، پهلوانی و اوضاع و احوال صدراسلام ترکیب شده است.

  مرحوم  مرتضی احمدیان در خاتمه کتاب چنین می نویسد: تمام شد کتاب امیر حمزه صاحبقران نامدار. در ده کرود بنده و مشهدی صفر گره کینی به اتفاق یکدیگر از گره کین آمدیم، مدت چهارده روز توقف نمودیم و چون اخوی مجتبی را در گره کین سر معلمی خودم گذاشته بودم تاکید داشتم و این کتاب هم چهارده روزه نوشته شده است. از خوانندگان محترم خواهشمندم که این کتاب را به خوبی و شان بخوانند زیرا که قلم انداز نوشته شده است. این یادگاری مشهدی مرتضی احمدیان فرزند ارجمند آقای مشهدی مصطفی. هرکه خواند دعا طمع دارم، زانکه من بنده گنه کارم

  الاحقر مرتضی احمدیان کرودی فی تاریخ ۲۰ اسفند ماه سنه ۱۳۳۳ خورشیدی.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید