دانلود نقشه های طالقان

1- نقشه مرجع طالقان در گوگل ارث

در این نقشه که توسط مدیریت سایت کرود تدوین شده است سعی شده است همه نکات مهم جغرافیایی طالقان  با دقت منظور گردد. در این نقشه روستاها، آثار باستانی،  کوه ها، رودها و بسیاری چیزهای دیگر تفکیک شده است تا بررسی و جستجوی آن ها آسان باشد. این نقشه برای کوهنوردان بسیار مناسب می باشد. برای استفاده از این نقشه شما نیاز به نصب گوگل ارث Google Earth دارید.

حجم نقشه حدود  700 کیلوبایت و با فرمت KMZ میباشد.

2- نقشه توپوگرافی طالقان با نام کلیه کوه ها و امامزاده ها- 15.4Mbytes-1390

در این نقشه 1/500 که توسط مدیریت سایت کرود تدوین شده است سعی شده است همه نکات مهم جغرافیایی طالقان  با دقت منظور گردد. ارتفاعات در این تقشه با دقت 20 متر تفکیک شده اند که بالا ترین دقت در نقشه های موجود است.  

حجم نقشه 4/15 مگابایت و با فرمت JPG میباشد.

 

3- نقشه شهرطالقان و موسسات رفاهی آن

در  نقشه شهر طالقان که توسط مدیریت سایت کرود تدوین شده است سعی شده است مراکز رفاهی و ادارات شهر طالقان برای مراجعان بر روی عکس ماهواره ای گوگل ارث مشخص گردد.

 حجم نقشه 86/1 مگابایت و با فرمت JPG میباشد.

 
4- نقشه محل روستاهای طالقان

در این نقشه ساده  محل روستا های طالقان بر روی عکس ماهواره ای گوگل ارث مشخص گردد.

 حجم نقشه 91/1 مگابایت و با فرمت JPG میباشد.

 
5- نقشه شهر کرج

این اولین نقشه الکترونیکی موجود شهر کرج است که خیابان های شهر کرج و جزییات نسبتا زیادی را نشان می دهد. لازم به ذکر است که پس زمینه نقشه از google maps برداشت گردیده است.

حجم نقشه 01/6 مگابایت و با فرمت JPG میباشد.

6 - دقیقترین، جامع ترین و بی نظیر ترین نقشه از طالقان

این نقشه که به همت و تحقیق آقای دکتر رضا برنگی تهیه گردیده است ، با درج آخرین تقسیمات شهرستان طالقان و آخرین اطلاعات جغرافیایی و تاریخی موجود از طالقان تهیه گردیده در نوع خود بی نظیر میباشد . البته لازم به ذکر است که پس زمینه نقشه از شرکت گوگل و با استفاده از نرم افزار google earth برداشت گردیده است.

حجم نقشه 11/11 مگابایت و با فرمت JPG میباشد.

 

7 - نقشه دقیق کرود

در این نقشه که توسط سایت کرود تهیه گردیده است با استفاده از عکس های ماهواره ای google earth   یک نقشه طبیعی از کرود تهیه شده و نام مزارع کرود بهمراه حدود آنها درج گردیده است.

 حجم نقشه 7/8 مگابایت و با فرمت JPG میباشد.


8 - نقشه مرجع کرود در گوگل ارث

در این نقشه که توسط مدیریت سایت کرود تدوین شده است سعی شده است اطلاعات جغرافیایی روستای کرود بر روی google earth ثبت گردد. برای این نقشه شما نیاز به نصب گوگل ارث Google Earth دارید.

حجم نقشه 130 کیلو بایت و با فرمت KMZ میباشد.


9 - نقشه قبرستان کرود

در این نقشه ساده که توسط مدیریت سایت کرود تدوین شده است  نقشه قبرستان کرود بهمراه مدفن خانوادگی و یا طایفه ای اهالی کرود مشخص شده است .

حجم نقشه  729 کیلو بایت و با فرمت JPG   میباشد.

10 - تصویر ماهواره ای وبا مقیاس شهر طالقان 5.5 Mbytes

در این نقشه که توسط سایت کرود تهیه گردیده است با استفاده از عکس های ماهواره ای google earth یک نقشه طبیعی از شهر طالقان ( شهرک) تهیه شده و در آن ساختمانهای شهر طالقان و حتی اتوموبیل ها نیز براحتی قابل تشخیص میباشند.

حجم نقشه 5.5 مگا بایت و با فرمت JPG میباشد.

11 - نقشه قابل پرینت گرفتن شهر طالقان 805.18 kbytes

این نقشه که با همت آقای مهندس علی برنگی برای استفاده شما عزیزان تهیه گردیده است دارای ابعاد4946*2480 پیکسل تهیه شده است که با پرینتر های معمولی و در روی کاغذ A4  قابل پرینت گرفتن میباشد


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید